Dom pod miłorzębem

Dom w zabudowie szeregowej

5 pokoi, 1 kuchnia, 1 łazienka, kotłownia, kominek

Powierzchnia segmentu - 90,96 m2

Powierzchnia kotłowni - 3,06 m2

Powierzchnia zabudowy - 65,32 m2

Powierzchnia podłóg  - 101,56 m2

Powierzchnia całkowita - 130,64 m2

Kubatura - 446,85 m3

Wysokość budynku - 8,61 m

Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane do budowy::

    • ściany: pustak biały SOLBET na kleju ciepłochronnym gr. 24 cm, styropian elewacyjny gr. 20 cm, tynk akrylowy,
    • strop: płyta żelbetowa
    • ścianka kolankowa: 115 cm
    • dach: dwuspadowy, nachylenie 35 st. , więźba drewniana, pokrycie blachodachówką w kolorze antracyt
    • kocioł: gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania.

Atutem naszej nowej inwestycji jest doskonała lokalizacja. Domy są położone w zachodniej części miasta z bardzo dobrym dojazdem do centrum (około 3,5 km). Ponadto wszystkie plany przygotowane przez Miasto Rzeszów, jeśli chodzi o rozbudowę infrastruktury drogowej gwarantują, że DWORZYSKO NOVA będzie doskonale skomunikowana, przy jednoczesnej pewności, że ulica Ropczycka pozostanie po przebudowie i poszerzeniu drogą typowo osiedlową. W tej bardzo korzystnej lokalizacji postanowiliśmy usytuować domy w zabudowie szeregowej, które będą łączyć w sobie komfort mieszkania w bliskiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie zapewnią poczucie przyjaznej przestrzeni.
Proponowany przez nas projekt domu z poddaszem użytkowym należy do kolekcji budynków zawierających w sobie atuty dużego mieszkania i jednocześnie gwarantującym w sobie komfort domu.
Prosta i zwarta bryła, z dwuspadowym dachem łączy ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązania projektowe. Elegancki charakter domu podkreślą efektowne lukarny na elewacji frontowej i ogrodowej, które bardzo dobrze doświetlają sypialnie na poddaszu. Przedłużony okap stworzył nad wejściem praktyczne zadaszenie. Wnętrze stanowi bardzo starannie zaprojektowaną przestrzeń, w której funkcjonalnie wykorzystano całą powierzchnię. Na parterze w prezentowanym projekcie znajduje się otwarta przestrzeń salonu i jadalni z dużym przeszkleniem, zapewniającym wystarczającą ilość naturalnego oświetlenia. Barek śniadaniowy wyznacza granicę kuchni, której układ funkcjonalny zapewni optymalną ilość miejsca do pracy. Przy wejściu zaprojektowano dodatkowy pokój. Może on pełnić funkcję gabinetu lub pokoju dla gości. Program parteru uzupełnia kotłownia. Strefa prywatna na poddaszu mieści dwa pokoje z dostępem do balkonu oraz przestronną sypialnię z miejscem na dużą szafę w zabudowie. W prezentowanym projekcie domu pomieszczenia na poddaszu są ustawne i dobrze doświetlone. Zapewnią mieszkańcom poczucie prywatności, umożliwią komfortowy wypoczynek oraz odpowiednie warunki do nauki. Do wspólnego użytku przeznaczono dużą łazienkę z wanną i prysznicem.

Usytuowanie szeregówki na działce

Zobacz umiejscowienie szeregówki w geoportalu >>

Zobacz planowaną rozbudowę ulicy Ropczyckiej >>

Plan sytuacyjny >>Plan sytuacyjny

Rozmieszczenie